Krátce o společnosti RECRA

CO JE RECRA agentura?

Jsme česká agentura s tradicí se silným důrazem na partnerství. Již několik let se specializujeme na zprostředkování zaměstnání v České republice i mimo ni. V Polsku máme dvě náborové kanceláře s vysoce specializovanými pracovníky, kteří jsou k dispozici, aby pomohli a kteří zároveň dokážou sladit predispozice zájemce na vhodnou práci v továrně v České Republice.

Z koho se agentura RECRA skládá a čím se zabývá?

Agentura RECRA je tým zkušených specialistů. Ti nejen nabírají uchazeče o zaměstnání, ale také se o zaměstnané lidi náležitě starají. Starají se o nezbytnou administrativu, dobré vztahy a jako první pomáhají v případech, kdy je tato pomoc nezbytná, aby měl zaměstnanec všechny potřebné informace a pomoc.

Zjistěte, proč se vyplatí vybrat si nás!

STRATEGICKÉ PORADENSTVÍ

Vytváříme a udržujeme pevné obchodní vztahy pro úspěch vaší společnosti. Nabízíme efektivní řešení prostřednictvím komplexního řízení, pokrývajícího zákazníky, zaměstnance, investory, dodavatele a mnoho dalších. Mezi naše klíčové benefity patří rozsáhlé zkušenosti, zodpovědnost v oblasti lidských zdrojů a ekonomické stability, hodnocení a zlepšování procesů, krizové řízení a řízení právních a obchodních záležitostí. Výsledky zaznamenáte během 3-6 měsíců. Kontaktujte nás na: info@recra.cz.

Individuální přeprava zaměstnanců

Přeprava zaměstnanců je významných komfortem pro zaměstnance i zákazníky. Nabízíme přepravu zaměstnanců s omezenou dostupností MHD nebo přepravou dle individuálních potřeb klienta. Naše dodávky, minibusy a autobusy (8 – 65 míst) jsou vybaveny moderním komfortem pro přepravu zaměstnanců na krátké i vzdálené trasy, které zpříjemňují pocit při přepravě. Dopravu zajišťujeme celoročně včetně víkendů a státních svátků flexibilně a rychle. Jsme držiteli certifikace ISO 140001 pro zajištění maximální bezpečnosti, komfotu a péči o životní prostředí při jízdě samotné. Pro více informací nás kontaktujte na info@recra.cz.

Executive Search

Také známý jako Headhunting, je efektivní metoda vyhledávání špičkových manažerů a specialistů na důležité pozice. Výhody: anonymita kandidáta, vyhledávání kvalifikovaných odborníků, diskrétnost a obchodní etika. Proces zahrnuje důkladnou analýzu trhu, diskrétní přístup ke kandidátům a usnadnění komunikace mezi společností a kandidáty. Zásadní je dlouhodobá spolupráce s kandidáty, stejně jako efektivní komunikace. Garantujeme rychlý výběr a kvalitu, spoléháme se na úzkou spolupráci se zákazníkem, abychom pochopili jeho požadavky a potřeby. Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@recra.cz.

Try and Hire

Vyzkoušejte si s naší službou Try & Hire zaměstnance ještě dříve, než si je najmete. To umožňuje:

 • Posouzení kandidátů bez závazků.
 • Přizpůsobení se rozpočtovým omezením.
 • Vyhýbejte se náborovým a školicím procesům.
 • Řízení fluktuací týmu.
 • Snížení mzdových nákladů.
 • Zvýšení flexibility a pokrytí nepřítomnosti.
 • Používání smluv na dobu určitou.
 • Najímání zkušených zaměstnanců.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na info@recra.cz.

Dočasná pomoc

Dočasná asistenční služba slouží pro krátkodobé projekty a pomáhá řešit problém s nedostatkem personálu. Nabízíme spolehlivé zaměstnance a spravujeme detaily.

Dlouhodobá pomoc

Nabízíme brigádníky na dobu delší než 3 měsíce na střednědobé a dlouhodobé projekty. Perfektní řešení pro nedostatek kvalifikovaného personálu nebo sezónní podniky.

Výhody

Úspora času, efektivita, agentura je zodpovědná za pracovní povinnosti a schopnost v případě potřeby zaměstnance nahradit. Kontaktujte nás na info@recra.cz, pro více informací.

Recruiment

Nabízíme služby náboru zaměstnanců, které šetří čas a energie v HR oddělení. Vedeme inzeráty, pracovní pohovory, testy a výběr kandidátů. Naše agentura RECRA se specializuje na vyhledávání kvalifikovaných zaměstnanců pro společnosti všech velikostí. Nabízíme také služby hromadného náboru a vyhledávání zaměstnanců v zahraničí, včetně dopravy do vaší firmy. Nabízíme také outsourcing pro konkrétní činnosti. Kontaktujte nás na info@recra.cz, pro více informací.

Teambuilding

Nabízíme teambuildingové programy zaměřené na zlepšení výkonu a řešení problémů v pracovních týmech. Naše zkušené týmy účastníky baví a integrují, pořádání teambuildingových akcí se meze nekladou, pro více informací nás prosím kontaktujte na info@recra.cz.

Mezi naše personalizované služby patří:

 • Přizpůsobená ochrana pro práci s vlastními značkami.
 • Ubytování na různých místech České republiky.
 • Doprava pro zaměstnance a organizace různých akcí.
 • Efektivní reklama a marketing.
 • Školení a vzdělávání v různých oblastech.
 • Strategické poradenství a mezirezortní řízení.
 • Vlastní pracovní portál s databází životopisů.
 • Právní a pracovní poradenství od našich interních specialistů. Nemusíte si vybírat ne renomovaná advokátní kancelář ani specialista, už to máme.

kontakt

Kontaktní adresa

Dům kultury AKORD (3. patro) nám. SNP 1

Ostrava – Zábřeh, 700-30

+420 800 023 050

info@recra.cz

sociální média

Hlavní sídlo společnosti

Novomlýnská 1373/5

Praha 1 – Nové Město, 110-00