Administrativní pracovník s polským jazykem

Poměr: HPP
Místo: Ostrava
Nástupní mzda:

až 25.000 Kč

Společnost:

Co Vaše budoucí pozice obnáší:

Jsme mlady, přátelský kolektiv, který hledá administrativní podporu do stále se rozvíjející agentury práce.
Naši prioritou je přátelský, energický přístup a dravost k lepším výsledkům společnosti.

Náplň práce:

  • Vyřizování požadavků od zaměstnanců/uchazečů – zkušenost s aktivním příjmem hovorů.
  • Aktivní spolupráce s project managerem, country managerem a branch managerem.
  • Vašim cílem bude poradenství a pomoc zaměstnancům.
  • Aktivní podpora back office -> příprava smluv, tvorba tabulek, organizace pohovorů, vkládání textů inzerce.
  • Zodpovědnost nad termíny, zodpovědnost za kontrolu zásob OOPP.
  • Spolehlivost, loajalita a týmový duch.

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání.
  • Praxe s call centrem, dispečinkem nebo back office výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Velmi dobré komunikativní dovednosti, srozumitelný projev bez vad řeči.
  • Znalost PJ
  • Velmi dobrou znalost MS Office, znalost interního programu výhodou.
  • Energická, komunikativní, kreativní osobnost.
  • Psaní všemi deseti – Výhodou.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu se zkušební dobou (6 měsíců) na dobu určitou 1 rok, poté na neurčito.
  • Mzda až 25 000,- Kč brutto, která se po půl roce navýší (vše se odvíjí od Vašich dosažených výsledků).
  • Odměny, prémie.
  • 13. a 14. mzdu, při splnění stanovených cílů.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.