Skladník s VZV, stravenky a doprava

Poměr: HPP
Místo: Nový Jičín
Nástupní mzda:

OD 130 KČ/HOD

Společnost:

Hledáme nové kolegy, zkušené v řízení VZV pro práci v moderním skladě. Pokud jste dochvilný, pečlivý a umíte řídit VZV, pak neváhejte, jste ten koho hledáme. Pro toto pracoviště v Novém Jičíně zajišťujeme svozovou dopravu.

Místo výkonu: Nový Jičín

Náplň práce:

  • Manipulace se zbožím, příprava zboží k expedici, kontrola zboží.
  • Obsluha VZV po většinu pracovního dne.
  • Obsluha manipulační techniky.
  • Nepřetržitý 3 směnný provoz – (ranní, odpolední, noční).

Požadujeme:

  • Praktickou zkušenost s řízením VZV – (propadlý průkaz můžeme obnovit).
  • Manuální zručnost při řízení VZ vozíku a nadšení pro práci s ním.
  • Zkušenosti s prací ve skladu a povědomí o logistických procesech.
  • Technickou a manuální zručnost.
  • Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
  • Pečlivý přístup k práci.
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.

Nabízíme:

  • Mzdu 130 Kč čistého/ hodina.
  • Docházkový bonus 1 000 Kč čistého/ měsíc, po třech měsících 2 000 Kč čistého/ měsíc.
  • Stravenky 70 Kč/ den.
  • Svozová doprava zajištěna.
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
  • Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
  • Práci v moderním, temperovaném skladě vybaveném moderní technikou.

V případě zájmu volejte na bezplatnou linku (+420) 800 023 050 nebo mobil (+420) 730 872 618.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.