Skladník s VZV průkazem, dotované stravné+docházkový bonus

Poměr:
Místo: Ostrava - Hrabová
Nástupní mzda:

120-130 KČ/ HOD

Společnost:

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světového výrobce brzdových destiček.

Místo výkonu: Ostrava – Hrabová

Náplň práce:

  • Příjem, výdej zboží + kontrola a manipulace se zbožím ve skladu.
  • Obsluha manipulační techniky.
  • Nepřetržitý dvousměnný/třísměnný provoz 8 i 12 ti hodinové směny.

Požadujeme:

  • Praktická zkušenost s řízením VZV + platný průkaz VZV.
  • Zkušenosti s organizaci práci ve skladu a povědomí o logistických procesech.
  • Technická a manuální zručnost.
  • Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
  • Pečlivý přístup k práci.
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu.

Nabízíme:

  • Mzda 120-130 Kč čistého/ hodina.
  • Docházkový bonus k hodinové sazbě 1 000 Kč čistého/ měsíc.
  • Možnost čerpat zálohy na mzdu.
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
  • Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
  • Stravné hrazené zaměstnavatelem.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.