Recepční/Administrativní asistent(ka)

Poměr: HPP
Místo: Ostrava - Zábřeh
Nástupní mzda:

Dle domluvy

Společnost:

Jsme agentura práce, která působí na trhu od roku 2015 a hledá posilu do svého týmu na pracovní pozici „ Recepční společnosti“.

Pokud jste pozitivní člověk se smyslem pro detail, pošlete nám svůj životopis s fotografií na náš e-mail: info@recra.cz.

Náplň práce:

  • Vítání návštěv s úsměvem a poskytování informací.
  • Zajištění plynulého chodu recepce a zodpovědnost za její reprezentativní vzhled.
  • Denní komunikace se zaměstnanci.
  • Zajištění plynulého chodu recepce.
  • Objednávání kancelářských potřeb, občerstvení a kurýrů.
  • Ostatní administrativní podpůrné činnosti.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Polský jazyk výhodou.
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
  • Práce v MS Office + Outlook.
  • Reprezentativní vzhled, milé vystupování a komunikativnost.
  • Schopnost organizace práce, diskrétnost, samostatnost a zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Práci ve stabilní a prosperující firmě.
  • Pracovní poměr na DPČ/DPP či HPP varianta je na domluvě.
  • Pozice je vhodná i pro absolventy.
  • Termín nástupu: po dohodě možný ihned.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.