Pracovník vychystávky zboží, zajištěno nadstandartní ubytování

Poměr: HPP
Místo: OLOMOUC HOLICE
Nástupní mzda:

30.500 - 35.000 Kč

Společnost:

Koho hledáme?

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světového řetězce německých supermarketů, hypermarketů a obchodních domů nabízející potravinářský velkoobchod. Po dobu trvání pracovního poměru zajištění nadstandartní ubytování a příspěvek na dopravu.

Náplň práce:

  • Vyskladnění zboží na filiálky.
  • Skladování/vyskladnění zboží dle předlohy systému vychystávání.
  • Úklidové práce.
  • Dodržení relevantních interních předpisů.
  • Transport prázdných palet a odpadu na připravená sběrná místa v oblastech skladu.

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze, 8h i 10h směny.
  • Manuální zručnost.
  • Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.
  • Pečlivý přístup k práci.
  • Základná vzdělání.

Nabízíme:

  • Nástupní mzda od 30 500 Kč/měsíc, s ohledem na výkon a docházku až 35 000 Kč.
  • Zajištěno ubytování zdarma pokud zaměstnanec odpracuje plný fond hodin v měsíci.
  • Příspěvek na dopravu.
  • Možnost čerpání záloh na mzdu.
  • Po 3 měsících zpětně vyplacen stabilizační příspěvek ve výši 6 000 Kč.
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den.
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
  • Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.