Operátor zpracování zboží s ubytování ZDARMA+zálohy

Poměr: HPP
Místo: Šťáhlavy, Plzeň
Nástupní mzda:

100 - 110 KČ/HOD

Společnost:

Koho hledáme?

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u mezinárodní logistické firmy. Tato pozice není fyzická náročná a je vhodná spíše pro ženy. Ubytování ZDARMA.

Náplň práce:

  • Vybalování doručených zásilek a jejich posouzení
  • Péče o vrácené zásilky s textilním a papírenským zbožím
  • Dodržování stanovených pracovních postupů dle pokynu nadřízeného
  • Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Požadujeme:

  • Pečlivost, přesnost, spolehlivost a manuální zručnost
  • Znalost či ochotu se naučit základní německá slova (barvy, oblečení)
  • Základní znalost PC
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Nástup IHNED

Nabízíme

  • Mzda 100 – 110 Kč čistého/ hodina
  • Možnost práce na HPP i DPČ (brigáda)
  • Ubytování zajištěno ZDARMA
  • Stravenky ve výši 70,- Kč/směna (přispíváme 55%)
  • Zákonné příplatky a prémie
  • Pracovní oděv
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.