Operátor výroby brzdových destiček bonus 10.000 Kč

Poměr: HPP
Místo: Ostrava - Hrabová
Nástupní mzda:

110-120 KČ/HOD

Společnost:

Koho hledáme?
Někoho, kdo hledá dlouhodobé zaměstnání u firmy s dlouholetou tradicí.

Náplň práce:

  • Vašim úkolem bude hlídat proces výroby brzdových destiček, kontrola připravených směsí, čištění lisů, komplementace dílů brzdových destiček.
  • Každodenní práce s výkresovou dokumentací.
  • Nepřetržitý provoz: dvousměnný 12 ti hodinový provoz pro muže;
    třísměnný 8 hodinový provoz pro ženy.

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provoze.
  • Fyzickou zdatnost, samostatnost a pečlivý přístup k práci.
  • Dochvilnost, zodpovědnost, zájem o dlouhodobé zaměstnání.

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek ve výši 10.000 Kč, po prvním odpracovaném měsíci je vyplacena odměna ve výši 3.000 Kč, po šesti měsících vyplaceno zbylých 7.000 Kč.
  • Mzda 110 – 120 Kč čistého/ hodina.
  • Zákonné příplatky.
  • Docházkový bonus 1.000 Kč čistého/ měsíc.
  • Možnost čerpání záloh na mzdu do výše 1.500 Kč.
  • Příspěvek na dopravu až 1.500 Kč dle lokality.
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka zaměstnavatelem.
  • Zajistíme Vám pracovní oděv a obuv.
  • Odměna za přivedeného kolegu ve výši 2.500 Kč

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.