Operátor výroby, řidič/skladník VZV

Poměr: HPP
Místo: Třinec – Konská (Svozová doprava zajištěna vlastními firemními minibusy)
Nástupní mzda:

20.000 - 22.000 KČ

Společnost:

Buď i ty součástí Recry

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u výrobce rámů autosedaček. Tato společnost se specializuje na svařování v ochranné atmosféře a automatické odporové svařování. Další část výroby se zaměřuje na finální práce s využitím poloautomatických procesů.

Náplň práce:

  • Obsluha průmyslových robotů.
  • Obsluha výrobní linky (výroba rámů autosedaček) a jejich montáž.
  • Pravidelná údržba a kontrola výrobních linek.
  • U pozice řidič/skladník VZV: vychystávání materiálu na výrobní linku, manipulace se zbožím, ovládání manipulační techniky.

Požadujeme:

  • Zdravotní způsobilost.
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost a loajální přístup.
  • Ochotu pracovat v třísměnném provozu, 8h směny. Víkendy volné!
  • U pozice řidič/skladník VZV požadujeme platný průkaz na obsluhu, praxe ve skladu výhodou.

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na HPP i DPČ.
  • Nástupní mzda 20 000,- Kč až 22 000,- Kč.
  • Pravidelné roční navyšování mzdy.
  • Zákonné příplatky (práce o víkendu, práce ve svátek, za ztížené pracovní prostředí).
  • Benefity, prémie, závodní jídelna.
  • Dotované stravné/stravenky 85 Kč/den, 100% hrazené zaměstnavatelem.
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.