Hledáme obsluhu CNC do Kopřivnice!

Poměr: HPP
Místo: Kopřivnice
Nástupní mzda:

150 - 190 KČ/HOD

Společnost:

Pro klienta v Kopřivnici hledáme obsluhu CNC. Nástup je možný ihned.

Co Vás čeká:

  • opracování tvarově nejnáročnějších částí kovacího nářadí
  • příprava, seřízení funkcí stroje, upnutí obrobků a nástrojů
  • evidence technických dat o průběhu a výsledku práce
  • evidence a příprava obráběcích programů pro konkrétní díly

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • ÚSO – mechanik seřizovač nebo vyučení v oboru obráběč, nástrojář s praxí
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, kreativita a chuť pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:

  •  150 – 190 Kč/h brutto
  •  příspěvek na dopravu
  •  dlouhodobou spolupráci
  •  možnost zálohového vyplácení (každých 14 dnů)

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.

Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.