Mzdová účetní

Poměr: HPP
Místo: Ostrava - Zábřeh
Nástupní mzda:

30.000 - 50.000 Kč, dle praxe

Společnost:

Co Vaše budoucí pozice obnáší:

Agentura práce sídlící v Ostravě – Zábřeh příjme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici mzdové účetní.
Naši prioritou je přátelský, energický přístup a dravost k lepším výsledkům společnosti.
Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: info@recra.cz.

Náplň práce:

  • Kompletní vedení mzdové agendy
  • Příprava pracovněprávní dokumentace
  • Zpracování a správa exekucí
  • Komunikace a spolupráce s institucemi (FÚ, ÚP, OSSZ, …)
  • Pravidelný reporting vedení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe min. 3 roky na pozici samostatné mzdové účetní
  • Znalost mzdové legislativy
  • Znalost softwaru Target, výhodou
  • Samostatnost, svědomitost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • ŘP sk. B – aktivní řidič.

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu se zkušební dobou (6 měsíců) na dobu určitou 1 rok, poté na neurčito
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost dalšího vzdělání ve mzdové problematice
  • Dobré platové ohodnocení, odměny, prémie, dotované sportovní vyžití (Multisport karta)
  • 13. a 14. mzdu, při splnění stanovených cílů
  • Profesní růst

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.