Manipulační dělníci ve výrobě, pouze ranní směny

Poměr: HPP
Místo: Ostrava - Kunčice
Nástupní mzda:

Společnost:

Koho hledáme?

Hledáme uchazeče, kteří mají zájem o dlouhodobé zaměstnání u světové skupiny pro žárové zinkování v oblasti protikorozní ochrany. Práce je vhodná pro fyzicky zdatné uchazeče.

Místo výkonu: Ostrava – Kunčice

Náplň práce:

  • Navěšování/svěšování materiálu k pozinkování
  • Vstupní/výstupní kontrola materiálu
  • Čištění pozinkovaného materiálu
  • Dodržování stanovených pracovních postupů dle pokynu nadřízeného
  • Zodpovědnost za kvalitně odvedenou práci

Požadujeme:

  • Zodpovědnost za svěřené úkoly, dochvilnost
  • Ochotu pracovat v jednosměnném provozu, pouze RANNÍ směny
  • Vhodné i pro absolventy bez praxe (rádi zaškolíme)
  • Nástup IHNED

Nabízíme:

  • Nástupní mzda 22.700 Kč/měsíc, po zaškolení navýšení mzdy
  • VÝKONNOSTNÍ bonus
  • Zákonné příplatky
  • Pracovní oděv
  • Plně hrazená zdravotní prohlídka na náklady zaměstnavatele.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.