Lehká práce pro muže i ženy

Poměr: HPP
Místo: Kopřivnice (Doprava zajištěna firemními minibusy nebo příspěvek na vlastní dopravu).
Nástupní mzda:

120 - 150 KČ/HOD

Společnost:

Nabízíme Vám pracovní pozici operátor výroby v příjemném a čistém prostředí v Kopřivnici. Našim cílem je výroba audio produktů té nejvyšší kvality bez stresu a tlaku na maximální výkon. Jedná se o lehkou práci pro muže i ženy.

Náplň práce

  • Montáž a kompletace luxusní spotřební elektroniky.
  • Zodpovědnost za svěřenou práci a její výsledek.
  • Práce ve třísměnném provoze.

Požadujeme

  • Ochota přizpůsobit se požadavkům výroby, práce v třísměnném provozu.
  • Pracovní doba od PO-PÁ, víkendy volné.
  • Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost.
  • Pozitivní přístup k práci.
  • 100% docházku.

Nabízíme

  • Mzda od 120 Kč do 150 Kč čistého/hodina.
  • Práce v příjemném prostředí bez prachu a hluku.
  • Příspěvek na stravování.
  • Doprava zajištěna firemními minibusy nebo příspěvek na vlastní dopravu.
  • Výkonnostní bonus až 3900 Kč.
  • Odměna za práci ve svátek a o víkendu nad rámec zákoníku práce.
  • Nástup ihned nebo dle dohody.
  • Při odpracování 15 přesčasových hodin v měsíci bude bonus 1500 Kč.
    · Při odpracování 22,5 hodin v měsíci bude bonus 3000 Kč.

V případě zájmu volejte bezplatnou linku +420 800 023 050 nebo +420 730 872 618.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.