Koordinátor/terénní pracovník

Poměr: HPP
Místo: Ostrava
Nástupní mzda:

30.000 Kč

Společnost:

Pro naši, rychle se rozvíjející agenturu práce, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor/terénní pracovník. Uvítáme osobnost ze severní Moravy. Své životopisy s fotografií zasílejte na e-mail: info@recra.cz.

Koho hledáme?
Akčního, dynamického, flexibilního a výkonnostně orientovaného kolegu/kolegyni, který/á bravurně zvládá stres i multitasking. Zároveň se chce dále rozvíjet v manažerských schopnostech a baví ho práce s lidmi všech skupin a profesí. Jedná se o velmi zajímavou a finančně dobře ohodnocenou pracovní pozici, s aktivním trainee programem.

U této pracovní pozice očekáváme kandidáta, který nebude mít problém s tím, že jeho pracovní doba nebude pevná. Vyžadujeme celodenní flexibilitu, schopnost operativně se přesouvat v daných lokalitách, nebo i v rámci celé republiky, respektovat skutečnost, že dochází k výkonu operativy i o víkendech. Pro kandidáta z jiných části ČR zajistíme v dané lokalitě ubytování nadstandartního typu.

Co vás postupně naučíme? Co budete dělat?

  • Čeká vás rozsáhlé zaškolení v rámci našeho tréninkového programu.
  • Naučíte se řídit, vést a pečovat o zaměstnance.
  • Pochopíte pracovně – právní problematiku, zákoník práce.
  • Budete na denní bázi komunikovat s klientem a řešit jeho požadavky včetně požadavků zaměstnanců.

Co po vás požadujeme?

  • VŠ vzdělání, nebo SŠ vzdělání.
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti.
  • Psychická odolnost vůči stresu.
  • Uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook, …).
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
  • Čistý trestní rejstřík, žádná insolvence nebo exekuce.

Co vám postupně nabídneme:

  • Pracovní smlouvu na 1 rok, poté na neurčito.
  • Nástupní mzdu 30 000 Kč brutto, která se po 4 – 6 měsících navýší (dle výsledků tréninku).
  • Po roce mzdové ohodnocení, které odpovídá získaným výsledkům a zkušenostem (40 000 Kč brutto).
  • Benefity spojené s výkonem práce.
  • Dotované sportovní vyžití, další benefity.
  • Služební telefon, auto, notebook, a další…

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.