Finanční a mzdová /ý účetní

Poměr: HPP
Místo: Praha 1 - Nové Město
Nástupní mzda:

dle domluvy

Společnost:

Hledáme kandidáta na kumulovanou pozici „Samostatná/ý finanční a mzdová/ý účetní“ do agentury práce ARCER H&M s.r.o., která sídlí v Praze 1 – Nové Město.

Své životopisy zasílejte s fotografií na e-mail: info@recra.cz.

Náplň práce:

  • Komplexní vedení podvojného účetnictví včetně znalosti účtování zahraničních plateb.
  • Zpracování daní – DPH, daň z příjmu, silniční daň atd.
  • Zpracování přijatých faktur – kontrola správnosti.
  • Odpisy, cestovní příkazy.
  • Zpracování účetních dokladů.
  • Komunikace s úřady a bankami.
  • Správa majetku a pohledávek.
  • Zpracování mezd pro cca 200 – 250 zaměstnanců.

Požadujeme:

  • Vysokoškolské/středoškolské vzdělání ukončeno maturitní zkouškou.
  • Orientace v účetní a daňové problematice.
  • Praxe minimálně 3 roky.
  • Ochotu učit se novým věcem.
  • Příjemné vystupování a proaktivní přístup.
  • Znalost problematiky GDPR.
  • Samostatnost, spolehlivost, důslednost, odolnost vůči stresu.

Nabízíme:

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení.
  • Odměny, prémie dle výkonu.
  • 13. a 14. mzdu, při splnění stanovených cílů.
  • Možnost dalšího vzdělávání.
  • Stabilní zázemí a příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu.
  • Nástup možný ihned.
  • Možnost aktivně se podílet na růstu a rozvoji společnosti.

Spojte se s námi ještě dnes

a nepropásněte jedinečnou šanci získat tuto pracovní pozici
Rychlý kontakt k pracovní pozici

+420 800 023 050

Jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy od 08:00 - 16:00, Po - Pá.
Rychlý kontaktní formulář k pracovní pozici

Pole označená * jsou povinná

Přiložte nám svůj životopis *
Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.