O nás

Jaký je příběh agentury RECRA?

O našem týmu

Momentálně tvoří tým RECRA několik zkušených osobností. Starají se především o nábor uchazečů o zaměstnání, potřebnou administrativu a pečují o dobré vztahy s uchazeči i lidmi již pracujícími pod naší agenturou.

Svou práci berou jako poslání. Pracují v několika krajích České republiky a pečují o agenturní zaměstnance nadstandardními službami, poradenstvím i v osobních záležitostech a snaží se je směřovat životem tím správným směrem.

Můžeme tak s hrdostí říci, že náš sehraný tým je vizitkou naší kvalitní práce v personalistice.

Co vám můžeme nabídnout?

Slovo zakladatele

„V personalistice působím již více než 25 let a vždy říkám, že lidské zdroje jsou mým koníčkem. Působil jsem na nejrůznějších pozicích napříč trhem práce; v oblasti potravinářství, strojírenství, chemickém průmyslu a naposledy v automotive branži. Díky těmto zkušenostem vznikla myšlenka jít vlastní cestou a začít budovat firmu, která poskytne svým zaměstnanců „něco navíc“. RECRA Czech Republic s.r.o.  působí na trhu práce již čtvrtým rokem a jsem velice vděčný za každého našeho obchodního partnera, se kterým se naše společnost posouvá dál.“

Pavol Hrmel
zakladatel a CEO

Kdo všechno tvoří náš tým?

Dagmar Viatrová
Sekretariát/recepce
„Jsem prvním člověkem, na koho v agentuře RECRA narazíte."
Práce mezi svými

Možná to bude znít jako klišé, ale na práci s lidmi jsou nejdůležitější lidé. V personální agentuře RECRA se snažíme pomoci, poradit a vyhovět v každé situaci. Pracovní pozice doporučujeme kandidátům na míru a dbáme na spokojenost jejich i firmy, ve které pracují. Protože pracovat mezi svými je vždy příjemnější.

Ověřené firmy
Spolupracujeme
s ověřenými subjekty
Dobré peníze
Je pro nás důležité, přinést
vám dobře placenou práci.
Rozvozy a svozy
Zajistíme rozvoz a svoz
z práce na naše náklady.
Právní pomoc
Máte-li finanční problémy,
pomůžeme je vyřešit.